Vánoce na Lipně. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Lipně. Dovolená Lipno o Vánocích pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Vánoce na Lipně

Vyhledávání ubytování na Lipně

Vánoce na Lipně podle termínu

Resort Relax - Dolní Vltavice - Vánoce na Lipně
Resort Relax - Dolní Vltavice
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 274 dní v ceně 9290,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce, zimní First Minute, pobytové.
 
Hotel Racek - Vánoce na Lipně
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 275 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vánoce na Lipně, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 960,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Resort Orsino - Horní Planá - Vánoce na Lipně
Resort Orsino - Horní Planá
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Orsino - Horní Planá, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 275 dní v ceně 10090,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce, zimní First Minute, pobytové.
 
Hotel Na Jezeře - Vánoce na Lipně
Hotel Na Jezeře
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Horní Planá, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Na Jezeře, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 276 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce na Lipně, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1730,- Kč.
 
Hotel Racek - Vánoce na Lipně
Hotel Racek
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 276 dní v ceně 640,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vánoce, zimní First Minute, pobytové levně.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Racek - Vánoce na Lipně
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 276 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vánoce na Lipně, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 740,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Resort Relax - Vánoce na Lipně
Hotel Resort Relax
Ubytování Lipno, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Resort Relax v délce 3 dní, v termínu 3. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Polopenze, zimní luxusní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 3060 Kč.
 
Resort Orsino - Horní Planá - Vánoce na Lipně
Resort Orsino - Horní Planá
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Orsino - Horní Planá, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až pátek 10. prosinec, s vlastní dopravou, za 276 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce na Lipně, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 10090,- Kč.
 
Resort Relax - Dolní Vltavice - Vánoce na Lipně
Resort Relax - Dolní Vltavice
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 276 dní v ceně 6990,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce, zimní First Minute, pobytové.
 
Apartmány Na Jezeře - Vánoce na Lipně
Apartmány Na Jezeře
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Horní Planá, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Na Jezeře, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s vlastní dopravou, za 277 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce na Lipně, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 7805,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 37 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Lipně

Lipno podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata