Apartmány|Penziony|Hotely

Ubytování Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice

Ubytování Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice na Lipně. Volné termíny 2022. Rezervace pobytu online. Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice.

Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice - Lipno

Ubytování na Lipně 2022. Dovolená v regionu Šumava, v okresu Prachatice - Sviňovice. Ubytování se nachází v rekreačním objektu Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice. Užijte si krásnou First Minute dovolenou na Lipně v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 24. prosince 2022 (sobota) do 31. prosince 2022 (sobota) dostupné online od cestovní agentury Chata.cz. Tento zimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je aktuálně v ceně 23532 Kč. Doprava do objektu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Na základě 4 referencí ubytujících návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie pobytu: Ubytování Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice, zimní First Minute, v ceně 23532,- Kč.

Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice - informace o ubytování

Chalupa stojí na velkém a oploceném pozemku. Jedná se o velmi pěkně zrekonstruovanou chalupu, ve které jsou zachovány původní prvky venkovského rázu. Chalupa má společnou zeď se sousedním objektem, přičemž oba jsou na sobě naprosto nezávislé. Hlavním vchodem z přední části se vchází na chodbu (věšáková stěna, skříň, lednice + mrazák, zrcadlo) v přízemí, z které se dále jde do kuchyně (pec, stůl, 2x lavice, sekretář). Kuchyně je průchozí do společenské místnosti (sedačka, křeslo, konferenční stolek, BTV, DVD, radiomagnetofon, kamna), z které je přístupné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo) a ústí z ní schody do podkroví. V podkroví se nachází pokoj A (lůžka, stůl, 2x židle) a pokoj B (lůžka, komoda, stůl, 2x židle). Celá chalupa je vybavena starším stylovým nábytkem. Před chalupou je k dispozici přístřešek se stabilním dřevěným posezením, ohniště. Kolem objektu je zatravněný pozemek s malým rybníčkem, na kterém mohou klienti využít venkovní posezení (dřevěné lavice), lavičku, houpačku, pískoviště a otevřené ohniště.

Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice - Lipno
Chalupa Chalupa Pod Rozhlednou - Sviňovice
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 •  
  • Úschovna kol a lyží
  • objekt bez přítomnosti majitele
  • zahradní krb nebo gril
  • venkovní posezení
  • televize
  • lednice
  • možnost ubytování se psem
   
  • 23 532 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)

  Nejnovější recenze: příroda v okolí, zahrada

  Ubytování na Lipně 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Lipně podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Lipno vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Lipně vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si na Lipně žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Rokytnice nad Jizerou nebo Rožnov 2022? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Špindlerův Mlýn případně ubytování Šumava 2022. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


  Termíny ubytování na Lipně můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Lipno All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Lipno - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Lipně - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Lipně podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Lipně s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Lipně.