Apartmány|Penziony|Hotely

Lipno v srpnu

Ubytování na Lipně v srpnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v srpnu 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená srpen 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování na Lipně v srpnu 2021

Apartmány Knížecí Cesta
★★★
 
 • 10 786 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Knížecí Cesta, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 11. srpen, s vlastní dopravou, za 38 dní v ceně 10786,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
Apartmány Knížecí Cesta
★★★
 
 • 3 314 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Knížecí Cesta, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s vlastní dopravou, za 38 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Lipno v srpnu, letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 3314,- Kč.
Apartmány Knížecí Cesta
★★★
 
 • 9 707 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Knížecí Cesta, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 10. srpen, s vlastní dopravou, za 38 dní v ceně 9707,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
Fontána
★★★
👍👍👍👍
 
 • 3 862 Kč

Detail

3.2/5 Skvělé (79 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fontána, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s vlastní dopravou, za 38 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v srpnu, letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 3862,- Kč. Recenze Fontána je 3.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Vejrovna
★★
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 
 • 6 360 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vejrovna, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, za 38 dní v ceně 6360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, s výlety.
Penzion Vejrovna
★★
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 
 • 7 420 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Přední Výtoň, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vejrovna, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 38 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v srpnu, letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 7420,- Kč.
Racek
★★★
👍👍👍👍
 
 • 3 400 Kč

Detail

4/5 Skvělé (25 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s vlastní dopravou, za 38 dní v ceně 3400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové. Hodnocení ubytování v Racek je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Racek
★★★
👍👍👍👍
 
 • 2 550 Kč

Detail

4/5 Skvělé (25 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen, s vlastní dopravou, za 38 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v srpnu, letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně, v aktuální ceně 2550,- Kč. Recenze Racek je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Apartmány Knížecí Cesta
★★★
 
 • 10 786 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Knížecí Cesta, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 12. srpen, s vlastní dopravou, za 39 dní v ceně 10786,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
Apartmány Knížecí Cesta
★★★
 
 • 8 629 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Knížecí Cesta, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 10. srpen, s vlastní dopravou, za 39 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v srpnu, letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 8629,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 276 nalezených

Ubytování na Lipně 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Lipně podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Lipno vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Lipně vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Lipně žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Pálava srpen nebo Praha srpen? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Rožnov srpen případně Šumava srpen. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


Termíny ubytování na Lipně můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Lipno All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Lipno - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Lipně - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Lipně podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Lipně s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Lipně.