Ubytování na Lipně v srpnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v srpnu 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená srpen 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno v srpnu

Vyhledávání ubytování na Lipně

Ubytování na Lipně v srpnu 2021

Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v srpnu
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s vlastní dopravou, za 111 dní v ceně 5393,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v srpnu
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 11 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 11. srpen, s vlastní dopravou, za 111 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v srpnu, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 10786,- Kč.
 
Hotel Racek - Lipno v srpnu
Hotel Racek
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 111 dní v ceně 5950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
  • Minibar
  • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
  • Fitness
  • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Jestřábí - Černá V Pošumaví - Bližná - Lipno v srpnu
Jestřábí - Černá V Pošumaví - Bližná
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jestřábí - Černá V Pošumaví - Bližná, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, za 111 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v srpnu, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 7470,- Kč.
 
Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno - Lipno v srpnu
Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lipno nad Vltavou, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 111 dní v ceně 8260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
 
Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno - Lipno v srpnu
Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Lipno nad Vltavou, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 111 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Lipno v srpnu, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 8260,- Kč.
 
Na Jezeře - Jenišov U Lipna/Horní Planá - Lipno v srpnu
Na Jezeře - Jenišov U Lipna/Horní Planá
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Horní Planá, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Na Jezeře - Jenišov U Lipna/Horní Planá, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 111 dní v ceně 9030,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
 
Orsino - Horní Planá - Lipno v srpnu
Orsino - Horní Planá
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orsino - Horní Planá, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 111 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v srpnu, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 12390,- Kč.
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno v srpnu
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s vlastní dopravou, za 111 dní v ceně 9780,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno v srpnu
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 111 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v srpnu, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 13590,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 253 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Lipně

Lipno podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata