Ubytování na Lipně v říjnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v říjnu 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená říjen 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno v říjnu

Vyhledávání ubytování na Lipně

Ubytování na Lipně v říjnu 2021

Hotel Racek - Lipno v říjnu
Hotel Racek
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až neděle 10. říjen, s vlastní dopravou, za 217 dní v ceně 740,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní First Minute, pobytové levně.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Racek - Lipno v říjnu
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 8. říjen až neděle 10. říjen, s vlastní dopravou, za 217 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v říjnu, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 640,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Nad Jezerem - Kovářov/Frymburk - Lipno v říjnu
Nad Jezerem - Kovářov/Frymburk
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nad Jezerem - Kovářov/Frymburk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až pátek 15. říjen, s vlastní dopravou, za 217 dní v ceně 5740,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní First Minute, pobytové.
 
Racek - Černá V Pošumaví - Lipno v říjnu
Racek - Černá V Pošumaví
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek - Černá V Pošumaví, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 8. říjen až pátek 15. říjen, s vlastní dopravou, za 217 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Lipno v říjnu, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 7250,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Resort Orsino - Horní Planá - Lipno v říjnu
Resort Orsino - Horní Planá
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Orsino - Horní Planá, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až středa 13. říjen, s vlastní dopravou, za 217 dní v ceně 6890,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní First Minute, pobytové.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v říjnu
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 9. říjen až úterý 12. říjen, s vlastní dopravou, za 218 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Lipno v říjnu, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2314,- Kč.
 
Ea Hotel Na Jezeře - Lipno v říjnu
Ea Hotel Na Jezeře
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Horní Planá, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Hotel Na Jezeře, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 10. říjen až neděle 17. říjen, s vlastní dopravou, za 219 dní v ceně 4270,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 34 %.
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v říjnu
Design Penzion Vejrovna
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 10. říjen až čtvrtek 14. říjen, s vlastní dopravou, za 219 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v říjnu, podzimní First Minute, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 4240,- Kč.
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v říjnu
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 10. říjen až sobota 16. říjen, s vlastní dopravou, za 219 dní v ceně 6360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní First Minute, pobytové, s výlety.
 
Frymburk - Frymburk - Lipno v říjnu
Frymburk - Frymburk
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Frymburk, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frymburk - Frymburk, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 10. říjen až neděle 17. říjen, s vlastní dopravou, za 219 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v říjnu, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 8330,- Kč.
 

Zobrazeno 51-60 z 183 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Lipně

Lipno podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata