Ubytování na Lipně v prosinci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v prosinci 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená prosinec 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno v prosinci

Vyhledávání ubytování na Lipně

Ubytování na Lipně v prosinci 2021

Hotel Na Jezeře - Lipno v prosinci
Hotel Na Jezeře
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Horní Planá, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Na Jezeře, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až pondělí 13. prosinec, s vlastní dopravou, za 284 dní v ceně 1920,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně.
 
Resort Orsino - Horní Planá - Lipno v prosinci
Resort Orsino - Horní Planá
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Orsino - Horní Planá, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 12. prosinec až pátek 17. prosinec, s vlastní dopravou, za 285 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v prosinci, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 6890,- Kč.
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno v prosinci
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. prosinec až neděle 19. prosinec, s vlastní dopravou, za 285 dní v ceně 9290,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Resort Orsino - Horní Planá - Lipno v prosinci
Resort Orsino - Horní Planá
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Orsino - Horní Planá, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 13. prosinec až pondělí 20. prosinec, s vlastní dopravou, za 286 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v prosinci, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 10090,- Kč.
 
Racek - Černá V Pošumaví - Lipno v prosinci
Racek - Černá V Pošumaví
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek - Černá V Pošumaví, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 14. prosinec až pondělí 20. prosinec, s vlastní dopravou, za 287 dní v ceně 5700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
  • Minibar
  • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
  • Fitness
  • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Apartmány Harmonie - Lipno v prosinci
Apartmány Harmonie
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno nad Vltavou, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Harmonie, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 18. prosinec až úterý 21. prosinec, s vlastní dopravou, za 291 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Lipno v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1382,- Kč.
 
Apartmány Na Jezeře - Lipno v prosinci
Apartmány Na Jezeře
Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Horní Planá, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Na Jezeře, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 25. prosinec až sobota 1. leden, s vlastní dopravou, za 298 dní v ceně 11305,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute Silvestr 2021/2022, pobytové.
 

Zobrazeno 31-37 z 37 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Lipně

Lipno podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata