Ubytování na Lipně v prosinci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v prosinci 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená prosinec 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno v prosinci

Vyhledávání ubytování na Lipně

Ubytování na Lipně v prosinci 2021

Orsino - Horní Planá - Lipno v prosinci
Orsino - Horní Planá
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orsino - Horní Planá, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s vlastní dopravou, za 233 dní v ceně 6890,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Orsino - Horní Planá - Lipno v prosinci
Orsino - Horní Planá
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orsino - Horní Planá, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 233 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v prosinci, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 10090,- Kč.
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno v prosinci
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 233 dní v ceně 9290,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Hotel Racek - Lipno v prosinci
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 234 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1110,- Kč.
  • Minibar
  • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
  • Fitness
  • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno - Lipno v prosinci
Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno nad Vltavou, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 234 dní v ceně 8260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Orsino - Horní Planá - Lipno v prosinci
Orsino - Horní Planá
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orsino - Horní Planá, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 234 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v prosinci, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 10090,- Kč.
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno v prosinci
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 234 dní v ceně 9290,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Apartmány Na Jezeře - Lipno v prosinci
Apartmány Na Jezeře
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Horní Planá, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Na Jezeře, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 235 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2230,- Kč.
 
Hotel Racek - Lipno v prosinci
Hotel Racek
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 235 dní v ceně 840,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně.
  • Minibar
  • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
  • Fitness
  • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Hotel Resort Relax  - Lipno v prosinci
Hotel Resort Relax
Ubytování Lipno, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Resort Relax v délce 3 dní, v termínu 3. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Polopenze, zimní luxusní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 3060 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 56 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Lipně

Lipno podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata