Lipno s polopenzí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí s polopenzí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Lipně. Dovolená Lipno pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno s polopenzĂ­

Lipno s polopenzĂ­ podle odjezdu

Ea Na Jezeře - Lipno s polopenzí
Ea Na Jezeře
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Na Jezeře, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 1839,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně.
 
Hotel Na Jezeře - Lipno s polopenzí
Hotel Na Jezeře
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Horní Planá, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Na Jezeře, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 31. leden, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno s polopenzí, zimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5010,- Kč.
 
Hotel Na Jezeře - Lipno s polopenzí
Hotel Na Jezeře
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Horní Planá, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Na Jezeře, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 31. leden, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 5550,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, zimní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno s polopenzĂ­
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až pondělí 1. únor, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno s polopenzí, zimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 9290,- Kč.
 
Racek - Černá V Pošumaví - Lipno s polopenzí
Racek - Černá V Pošumaví
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek - Černá V Pošumaví, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až úterý 2. únor, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 6650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, zimní Super Last Minute, pobytové levně.
  • Minibar
  • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
  • Fitness
  • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno s polopenzĂ­
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až neděle 31. leden, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno s polopenzí, zimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 6990,- Kč.
 
Ea Na Jezeře - Lipno s polopenzí
Ea Na Jezeře
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Na Jezeře, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až neděle 31. leden, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 2749,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, zimní Last Minute, sportovní, lyžařské levně.
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno s polopenzĂ­
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až čtvrtek 4. únor, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno s polopenzí, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 9290,- Kč.
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno s polopenzĂ­
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až čtvrtek 4. únor, s vlastní dopravou, za 10 dní v ceně 6990,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno s polopenzĂ­
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až neděle 7. únor, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno s polopenzí, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 9290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 930 nalezených

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata