Apartmány|Penziony|Hotely

Ubytování Chalupa U Vltavy - Pěkná

Ubytování Chalupa U Vltavy - Pěkná na Lipně. Volné termíny 2022. Rezervace pobytu online. Chalupa U Vltavy - Pěkná v lokalitě Prachatice, Pěkná.

Chalupa U Vltavy - Pěkná - Lipno

Chalupa U Vltavy - Pěkná
★★
👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 11 767 Kč

  Detail

  4.9/5 Fantastické (1 hodnocení)
  Rekreace v lokalitě Lipno, v okresu Prachatice - Pěkná. Ubytování na Lipně se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Vltavy - Pěkná, je v délce 7 dní, v termínu od 19. března 2022 do 26. března 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento jarní luxusní pobyt je v ceně 11767 Kč.
  Chalupa U Vltavy - Pěkná
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 11 767 Kč

  Detail

  4.9/5 Fantastické (1 hodnocení)
  Rekreace v lokalitě Lipno, v okresu Prachatice - Pěkná. Ubytování na Lipně se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Vltavy - Pěkná, je v délce 7 dní, v termínu od 26. března 2022 do 2. dubna 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento jarní luxusní pobyt je v ceně 11767 Kč.
  Chalupa U Vltavy - Pěkná
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 11 767 Kč

  Detail

  4.9/5 Fantastické (1 hodnocení)
  Rekreace v lokalitě Lipno, v okresu Prachatice - Pěkná. Ubytování na Lipně se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Vltavy - Pěkná, je v délce 7 dní, v termínu od 2. dubna 2022 do 9. dubna 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento jarní luxusní pobyt je v ceně 11767 Kč.
  Chalupa U Vltavy - Pěkná
  ★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 11 767 Kč

  Detail

  4.9/5 Fantastické (1 hodnocení)
  Rekreace v lokalitě Lipno, v okresu Prachatice - Pěkná. Ubytování na Lipně se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Vltavy - Pěkná, je v délce 7 dní, v termínu od 9. dubna 2022 do 16. dubna 2022 od cestovní agentury od Chata. Tento jarní luxusní pobyt je v ceně 11767 Kč.

  Ubytování na Lipně 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Lipně podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Lipno vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Lipně vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si na Lipně žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou České Švýcarsko nebo Český ráj 2022? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Janské Lázně případně ubytování Jižní Čechy 2022. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


  Termíny ubytování na Lipně můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Lipno All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Lipno - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Lipně - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Lipně podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Lipně s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Lipně.