Apartmány|Penziony|Hotely

Levné ubytování na Lipně

Levné ubytování na Lipně. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Lipně. Dovolená Lipno pro rodiny s dětmi levně.

Levné ubytování Lipno - volné termíny

Apartmány Knížecí Cesta
★★★
 
 • 2 486 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Knížecí Cesta, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až pondělí 28. červen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 2486,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
Fontána
★★★
👍👍👍👍
 
 • 2 880 Kč

Detail

3.2/5 Skvělé (79 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fontána, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 25. červen až úterý 29. červen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Lipně, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2880,- Kč. Recenze Fontána je 3.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Fontána
★★★
👍👍👍👍
 
 • 2 160 Kč

Detail

3.2/5 Skvělé (79 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fontána, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až středa 30. červen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 2160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně. Hodnocení ubytování v Fontána je 3.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Fontána
★★★
👍👍👍👍
 
 • 2 880 Kč

Detail

3.2/5 Skvělé (79 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fontána, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 27. červen až čtvrtek 1. červenec, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Lipně, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2880,- Kč. Recenze Fontána je 3.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Vejrovna
★★
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 
 • 2 120 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vejrovna, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až úterý 29. červen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 2120,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute, pobytové, s výlety levně.
Apartmány Knížecí Cesta
★★★
 
 • 1 657 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Knížecí Cesta, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 29. červen až čtvrtek 1. červenec, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Lipně, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1657,- Kč.
Penzion Vejrovna
★★★
 
 • 2 120 Kč

Detail

Ubytování Lipno levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Penzion Vejrovna v délce 3 dní, v termínu 29. červen 2021 až 1. červenec 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Snídaně, letní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2120 Kč.
Fontána
★★★
👍👍👍👍
 
 • 1 630 Kč

Detail

3.2/5 Skvělé (79 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fontána, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 30. červen až pátek 2. červenec, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Lipně, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1630,- Kč. Recenze Fontána je 3.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Vejrovna
★★
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 
 • 2 120 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vejrovna, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až pátek 2. červenec, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 2120,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute, pobytové, s výlety levně.
Racek
★★★
👍👍👍👍
 
 • 2 550 Kč

Detail

4/5 Skvělé (25 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 30. červen až sobota 3. červenec, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování na Lipně, letní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2550,- Kč. Recenze Racek je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-10 z 339 nalezených

Ubytování na Lipně 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Lipně podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Lipno vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Lipně vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Lipně žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Jižní Čechy levně nebo Karlovy Vary levně? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Krkonoše levně případně Liberec levně. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


Termíny ubytování na Lipně můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Lipno All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Lipno - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Lipně - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Lipně podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Lipně s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Lipně.