Ubytování na Lipně v květnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v květnu 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená květen 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno v květnu

Ubytování na Lipně v květnu 2021

Apartmány Harmonie - Lipno v květnu
Apartmány Harmonie
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Lipno nad Vltavou, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Harmonie, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 4. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 1382,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Apartmány Na Jezeře - Lipno v květnu
Apartmány Na Jezeře
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Na Jezeře, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v květnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 9100,- Kč.
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v květnu
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 8480,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové, s výlety levně.
 
Ea Hotel Na Jezeře - Lipno v květnu
Ea Hotel Na Jezeře
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Horní Planá, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Hotel Na Jezeře, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 2. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v květnu, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 1025,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v květnu
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 8171,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Racek - Černá V Pošumaví - Lipno v květnu
Racek - Černá V Pošumaví
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek - Černá V Pošumaví, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v květnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1900,- Kč.
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
 
Racek - Černá V Pošumaví - Lipno v květnu
Racek - Černá V Pošumaví
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek - Černá V Pošumaví, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 6650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové levně.
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
 
Resort Relax - Dolní Vltavice - Lipno v květnu
Resort Relax - Dolní Vltavice
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v květnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 10260,- Kč.
 
Resort Relax - Dolní Vltavice - Lipno v květnu
Resort Relax - Dolní Vltavice
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 7670,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v květnu
Design Penzion Vejrovna
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až neděle 9. květen, s vlastní dopravou, za 102 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v květnu, jarní First Minute, pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 7420,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 207 nalezených

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata