Ubytování na Lipně v květnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v květnu 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená květen 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno v květnu

Vyhledávání ubytování na Lipně

Ubytování na Lipně v květnu 2021

Apartmány Na Jezeře - Lipno v květnu
Apartmány Na Jezeře
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Horní Planá, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Na Jezeře, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 19 dní v ceně 9100,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní Last Minute, pobytové.
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v květnu
Design Penzion Vejrovna
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s vlastní dopravou, za 19 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v květnu, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 8480,- Kč.
 
Frymburk - Frymburk - Lipno v květnu
Frymburk - Frymburk
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Frymburk, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frymburk - Frymburk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 19 dní v ceně 9730,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní Last Minute, pobytové.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v květnu
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 19 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v květnu, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 6129,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v květnu
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s vlastní dopravou, za 19 dní v ceně 8171,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Na Jezeře - Lipno v květnu
Hotel Na Jezeře
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Horní Planá, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Na Jezeře, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 19 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v květnu, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6545,- Kč.
 
Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk - Lipno v květnu
Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Český Krumlov - Frymburk. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 21182 Kč.
 
Chalupa U Vltavy - Pěkná - Lipno v květnu
Chalupa U Vltavy - Pěkná
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Prachatice - Pěkná. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Vltavy - Pěkná, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 11767 Kč.
 
Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec - Lipno v květnu
Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Prachatice - Nová Pec. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 5880 Kč.
 
Chata Dvorečná-Lipno - Loučovice - Lipno v květnu
Chata Dvorečná-Lipno - Loučovice
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Český Krumlov - Loučovice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Dvorečná-Lipno - Loučovice, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 7000 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 250 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Lipně

Lipno podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata