Apartmány|Penziony|Hotely

First Minute na Lipně

First Minute Lipno. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Lipně First Minute. Dovolená Lipno pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2021 / 2022.

First Minute Lipno

Penzion Vejrovna
★★
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 
 • 8 480 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vejrovna, v délce 9 dní. Pobyt na Lipně ve volném termínu středa 2. únor až čtvrtek 10. únor, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 8480,- Kč. Ubytování Lipno od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, zimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Penzion Vejrovna
★★
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 
 • 6 360 Kč

Detail

Ubytování na Lipně v zimě 2022 v regionu Přední Výtoň, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vejrovna, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. únor až úterý 8. únor, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute na Lipně, zimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 6360,- Kč.
Racek
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 430 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (31 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek, v délce 3 dní. Pobyt na Lipně ve volném termínu středa 2. únor až pátek 4. únor, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 1430,- Kč. Ubytování Lipno od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, zimní First Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Racek je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Relax
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 290 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (58 hodnocení)
Ubytování na Lipně v zimě 2022 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Relax, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. únor až středa 9. únor, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute na Lipně, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 9290,- Kč. Recenze Relax je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Relax
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 350 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (58 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Relax, v délce 4 dní. Pobyt na Lipně ve volném termínu středa 2. únor až sobota 5. únor, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 4350,- Kč. Ubytování Lipno od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, zimní First Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Relax je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Vejrovna
★★
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 
 • 8 480 Kč

Detail

Ubytování na Lipně v zimě 2022 v regionu Přední Výtoň, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vejrovna, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 3. únor až pátek 11. únor, s vlastní dopravou, za 102 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute na Lipně, zimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 8480,- Kč.
Penzion Vejrovna
★★
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 
 • 5 300 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vejrovna, v délce 6 dní. Pobyt na Lipně ve volném termínu čtvrtek 3. únor až úterý 8. únor, s vlastní dopravou, za 102 dní v ceně 5300,- Kč. Ubytování Lipno od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, zimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Relax
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 290 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (58 hodnocení)
Ubytování na Lipně v zimě 2022 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Relax, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 3. únor až čtvrtek 10. únor, s vlastní dopravou, za 102 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute na Lipně, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 9290,- Kč. Recenze Relax je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Vejrovna
★★
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 
 • 7 420 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vejrovna, v délce 8 dní. Pobyt na Lipně ve volném termínu pátek 4. únor až pátek 11. únor, s vlastní dopravou, za 103 dní v ceně 7420,- Kč. Ubytování Lipno od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, zimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Penzion Vejrovna
★★
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 
 • 8 480 Kč

Detail

Ubytování na Lipně v zimě 2022 v regionu Přední Výtoň, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vejrovna, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 4. únor až sobota 12. únor, s vlastní dopravou, za 103 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute na Lipně, zimní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 8480,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 991 nalezených

Ubytování na Lipně 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Lipně podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Lipno vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Lipně vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Lipně žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Máchovo jezero First Minute nebo Orlické hory First Minute? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Pálava First Minute 2021/2022? Pokud preferujete ubytování tipu First Minute, vyberte si například Praha First Minute. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR.


Termíny ubytování na Lipně můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Lipno All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Lipno - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Lipně - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Lipně podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Lipně s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Lipně.