Ubytování na Lipně v dubnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v dubnu 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená duben 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno v dubnu

Ubytování na Lipně v dubnu 2021

Hotel Racek - Lipno v dubnu
Hotel Racek
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s vlastní dopravou, za 71 dní v ceně 1950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní First Minute, pobytové levně.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Resort Relax - Dolní Vltavice - Lipno v dubnu
Resort Relax - Dolní Vltavice
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až úterý 6. duben, s vlastní dopravou, za 71 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v dubnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 7534,- Kč.
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v dubnu
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pondělí 5. duben, s vlastní dopravou, za 72 dní v ceně 3180,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní First Minute, pobytové, s výlety levně.
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v dubnu
Design Penzion Vejrovna
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 9. duben, s vlastní dopravou, za 72 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v dubnu, jarní First Minute, pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 7420,- Kč.
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v dubnu
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až středa 7. duben, s vlastní dopravou, za 72 dní v ceně 5300,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní First Minute, pobytové, s výlety levně.
 
Ea Na Jezeře - Lipno v dubnu
Ea Na Jezeře
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Na Jezeře, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až neděle 4. duben, s vlastní dopravou, za 72 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v dubnu, jarní First Minute, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2459,- Kč.
 
Fontána - Hrdoňov - Lipno v dubnu
Fontána - Hrdoňov
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Hrdoňov, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fontána - Hrdoňov, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pondělí 5. duben, s vlastní dopravou, za 72 dní v ceně 2690,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: duben, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Hotel Racek - Lipno v dubnu
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až neděle 4. duben, s vlastní dopravou, za 72 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v dubnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1300,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Racek - Černá V Pošumaví - Lipno v dubnu
Racek - Černá V Pošumaví
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek - Černá V Pošumaví, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 9. duben, s vlastní dopravou, za 72 dní v ceně 6650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: duben, jarní First Minute, pobytové levně.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Resort Orsino - Horní Planá - Lipno v dubnu
Resort Orsino - Horní Planá
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Orsino - Horní Planá, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 9. duben, s vlastní dopravou, za 72 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v dubnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 10090,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 157 nalezených

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata