Dovolená na Lipně. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Lipně. Dovolená Lipno pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Dovolená na Lipně

Dovolená na Lipně podle termínu

Design Penzion Vejrovna - Dovolená na Lipně
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až úterý 2. únor, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 5300,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, zimní Last Minute, pobytové, s výlety levně.
 
Ea Na Jezeře - Dovolená na Lipně
Ea Na Jezeře
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Na Jezeře, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až neděle 31. leden, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Dovolená na Lipně, zimní Last Minute, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2749,- Kč.
 
Resort Relax - Dolní Vltavice - Dovolená na Lipně
Resort Relax - Dolní Vltavice
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až čtvrtek 4. únor, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 9290,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Wellness Hotel Frymburk - Frymburk - Dovolená na Lipně
Wellness Hotel Frymburk - Frymburk
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Frymburk - Frymburk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až čtvrtek 4. únor, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená na Lipně, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 10480,- Kč.
 
Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno - Dovolená na Lipně
Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno nad Vltavou, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až pátek 5. únor, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 8260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: dovolená, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Wellness Hotel Frymburk - Frymburk - Dovolená na Lipně
Wellness Hotel Frymburk - Frymburk
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Frymburk - Frymburk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až pátek 5. únor, s vlastní dopravou, za 9 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená na Lipně, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 10710,- Kč.
 
Hotel Racek - Dovolená na Lipně
Hotel Racek
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až pondělí 1. únor, s vlastní dopravou, za 10 dní v ceně 1430,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, zimní Last Minute, pobytové levně.
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
 
Chalupa Eden - Nová Pec - Dovolená na Lipně
Chalupa Eden - Nová Pec
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Prachatice - Nová Pec. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Eden - Nová Pec, je v délce 7 dní, v termínu od 30. ledna 2021 do 6. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 36316 Kč.
 
Chalupa Na peci - Želnava - Dovolená na Lipně
Chalupa Na peci - Želnava
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Prachatice - Želnava levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Na peci - Želnava, je v délce 7 dní, v termínu od 30. ledna 2021 do 6. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 23154 Kč.
 
Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk - Dovolená na Lipně
Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Český Krumlov - Frymburk levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk, je v délce 7 dní, v termínu od 30. ledna 2021 do 6. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 21182 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1953 nalezených

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata