Dovolená na Lipně. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Lipně. Dovolená Lipno pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Dovolená na Lipně

Vyhledávání ubytování na Lipně

Dovolená na Lipně podle termínu

Ea Hotel Na Jezeře - Dovolená na Lipně
Ea Hotel Na Jezeře
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Horní Planá, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Hotel Na Jezeře, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až středa 21. duben, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 680,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
 
Fontána - Hrdoňov - Dovolená na Lipně
Fontána - Hrdoňov
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Hrdoňov, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fontána - Hrdoňov, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 20. duben až pátek 23. duben, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Dovolená na Lipně, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2990,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Dovolená na Lipně
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až středa 28. duben, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 5657,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Dovolená na Lipně
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 20. duben až úterý 27. duben, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Dovolená na Lipně, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4950,- Kč.
 
Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno - Dovolená na Lipně
Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Lipno nad Vltavou, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno Nad Vltavou - Amenity Hotel & Resort Lipno, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až úterý 27. duben, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 8260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové.
 
Racek - Černá V Pošumaví - Dovolená na Lipně
Racek - Černá V Pošumaví
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek - Černá V Pošumaví, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 20. duben až sobota 24. duben, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Dovolená na Lipně, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 4090,- Kč.
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
 
Resort Relax - Dolní Vltavice - Dovolená na Lipně
Resort Relax - Dolní Vltavice
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až úterý 27. duben, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 10260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové.
 
Apartmány Harmonie - Dovolená na Lipně
Apartmány Harmonie
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Lipno nad Vltavou, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Harmonie, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 21. duben až sobota 24. duben, s vlastní dopravou, za 9 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Dovolená na Lipně, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1382,- Kč.
 
Design Penzion Vejrovna - Dovolená na Lipně
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až neděle 25. duben, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 4240,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové, s výlety.
 
Ea Hotel Na Jezeře - Dovolená na Lipně
Ea Hotel Na Jezeře
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Horní Planá, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Hotel Na Jezeře, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 21. duben až úterý 27. duben, s vlastní dopravou, za 9 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Dovolená na Lipně, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 4080,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1730 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Lipně

Lipno podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata