Ubytování na Lipně v červenci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v červenci 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená červenec 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno v ÄŤervenci

Vyhledávání ubytování na Lipně

Ubytování na Lipně v červenci 2021

Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v červenci
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 10. červenec, s vlastní dopravou, za 80 dní v ceně 7457,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v červenci
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 11 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 11. červenec, s vlastní dopravou, za 80 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v červenci, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 10786,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v červenci
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s vlastní dopravou, za 80 dní v ceně 4143,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Orsino - Horní Planá - Lipno v červenci
Orsino - Horní Planá
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orsino - Horní Planá, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s vlastní dopravou, za 80 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v červenci, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 12390,- Kč.
 
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice - Lipno v ÄŤervenci
Resort Relax - DolnĂ­ Vltavice
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s vlastní dopravou, za 80 dní v ceně 13590,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v červenci
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. červenec až čtvrtek 8. červenec, s vlastní dopravou, za 81 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v červenci, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 6471,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v červenci
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až neděle 11. červenec, s vlastní dopravou, za 81 dní v ceně 9707,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v červenci
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. červenec až středa 7. červenec, s vlastní dopravou, za 81 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Lipno v červenci, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4143,- Kč.
 
Hotel Racek - Lipno v ÄŤervenci
Hotel Racek
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až neděle 4. červenec, s vlastní dopravou, za 81 dní v ceně 1550,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové levně.
  • Minibar
  • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
  • Fitness
  • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Hotel Racek - Lipno v ÄŤervenci
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. červenec až neděle 4. červenec, s vlastní dopravou, za 81 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v červenci, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 640,- Kč.
  • Minibar
  • DÄ›tskĂ© hĹ™ištÄ›
  • Fitness
  • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 275 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Lipně

Lipno podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata