Ubytování na Lipně v červnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v červnu 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená červen 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno v červnu

Ubytování na Lipně v červnu 2021

Design Penzion Vejrovna - Lipno v červnu
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s vlastní dopravou, za 137 dní v ceně 6360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, pobytové, s výlety levně.
 
Na Jezeře - Jenišov U Lipna/Horní Planá - Lipno v červnu
Na Jezeře - Jenišov U Lipna/Horní Planá
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Horní Planá, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Na Jezeře - Jenišov U Lipna/Horní Planá, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 137 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v červnu, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 7770,- Kč.
 
Nad Jezerem - Kovářov/Frymburk - Lipno v červnu
Nad Jezerem - Kovářov/Frymburk
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nad Jezerem - Kovářov/Frymburk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 137 dní v ceně 5950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, pobytové levně.
 
Resort Relax - Dolní Vltavice - Lipno v červnu
Resort Relax - Dolní Vltavice
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 137 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v červnu, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 10260,- Kč.
 
Wellness Hotel Frymburk - Frymburk - Lipno v červnu
Wellness Hotel Frymburk - Frymburk
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Frymburk - Frymburk, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 137 dní v ceně 9730,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, pobytové levně.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v červnu
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 10. červen, s vlastní dopravou, za 138 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v červnu, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8629,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v červnu
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až pondělí 7. červen, s vlastní dopravou, za 138 dní v ceně 5393,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Racek - Lipno v červnu
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až pátek 4. červen, s vlastní dopravou, za 138 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v červnu, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1430,- Kč.
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v červnu
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s vlastní dopravou, za 139 dní v ceně 7420,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, pobytové, s výlety levně.
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v červnu
Design Penzion Vejrovna
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až pondělí 7. červen, s vlastní dopravou, za 139 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v červnu, letní First Minute, pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 4240,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 211 nalezených

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata