Ubytování na Lipně v červnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Lipně v červnu 2021. Luxusní ubytování Lipno. Dovolená červen 2021 na Lipně pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Lipno v červnu

Vyhledávání ubytování na Lipně

Ubytování na Lipně v červnu 2021

Design Penzion Vejrovna - Lipno v červnu
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s vlastní dopravou, za 50 dní v ceně 2120,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červen, letní , pobytové, s výlety levně.
 
Frymburk - Frymburk - Lipno v červnu
Frymburk - Frymburk
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Frymburk, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frymburk - Frymburk, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 50 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v červnu, letní , pobytové, v aktuální ceně 9730,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány - Lipno v červnu
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Bližší Lhota, Lipno v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s vlastní dopravou, za 50 dní v ceně 4314,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červen, letní , pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Na Jezeře - Jenišov U Lipna/Horní Planá - Lipno v červnu
Na Jezeře - Jenišov U Lipna/Horní Planá
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Horní Planá, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Na Jezeře - Jenišov U Lipna/Horní Planá, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 50 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v červnu, letní , pobytové, v aktuální ceně 7770,- Kč.
 
Nad Jezerem - Kovářov/Frymburk - Lipno v červnu
Nad Jezerem - Kovářov/Frymburk
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nad Jezerem - Kovářov/Frymburk, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s vlastní dopravou, za 50 dní v ceně 1820,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červen, letní , pobytové levně.
 
Orsino - Horní Planá - Lipno v červnu
Orsino - Horní Planá
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orsino - Horní Planá, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 50 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v červnu, letní , pobytové, v aktuální ceně 12390,- Kč.
 
Resort Relax - Dolní Vltavice - Lipno v červnu
Resort Relax - Dolní Vltavice
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 50 dní v ceně 10260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červen, letní , pobytové.
 
Design Penzion Vejrovna - Lipno v červnu
Design Penzion Vejrovna
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 10. červen, s vlastní dopravou, za 51 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Lipno v červnu, letní , pobytové, s výlety, v aktuální ceně 8480,- Kč.
 
Ea Hotel Na Jezeře - Lipno v červnu
Ea Hotel Na Jezeře
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Horní Planá, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ea Hotel Na Jezeře, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 3. červen, s vlastní dopravou, za 51 dní v ceně 680,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červen, letní , pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
 
Fontána - Hrdoňov - Lipno v červnu
Fontána - Hrdoňov
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Hrdoňov, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fontána - Hrdoňov, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. červen až sobota 5. červen, s vlastní dopravou, za 51 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Lipno v červnu, letní , pobytové levně, v aktuální ceně 2990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 234 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Lipně

Lipno podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata