Široká nabídka ubytování na Lipně. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Lipně. Dovolená Lipno pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Ubytování Lipno

Ubytování na Lipně podle termínu

Chalupa Na peci - Želnava - Ubytování Lipno
Chalupa Na peci - Želnava
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Prachatice - Želnava levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Na peci - Želnava, je v délce 7 dní, v termínu od 6. února 2021 do 13. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 23870 Kč.
 
Chalupa Eden - Nová Pec - Ubytování Lipno
Chalupa Eden - Nová Pec
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Prachatice - Nová Pec. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Eden - Nová Pec, je v délce 7 dní, v termínu od 6. února 2021 do 13. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 36316 Kč.
 
Hotel Racek - Ubytování Lipno
Hotel Racek
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Černá v Pošumaví, Lipno v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 4550,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové levně.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Design Penzion Vejrovna - Ubytování Lipno
Design Penzion Vejrovna
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až úterý 9. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Lipno, zimní Last Minute, pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 3180,- Kč.
 
Design Penzion Vejrovna - Ubytování Lipno
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až pátek 12. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 6360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové, s výlety levně.
 
Racek - Černá V Pošumaví - Ubytování Lipno
Racek - Černá V Pošumaví
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Racek - Černá V Pošumaví, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až neděle 14. únor, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Lipno, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 6650,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Jestřábí - Černá V Pošumaví - Bližná - Ubytování Lipno
Jestřábí - Černá V Pošumaví - Bližná
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jestřábí - Černá V Pošumaví - Bližná, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až pátek 12. únor, s vlastní dopravou, za 18 dní v ceně 4260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Hotel Racek - Ubytování Lipno
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až pátek 12. únor, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Lipno, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 3570,- Kč.
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Design Penzion Vejrovna - Ubytování Lipno
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až neděle 14. únor, s vlastní dopravou, za 18 dní v ceně 7420,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové, s výlety levně.
 
Resort Relax - Dolní Vltavice - Ubytování Lipno
Resort Relax - Dolní Vltavice
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Dolní Vltavice, Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. únor až sobota 13. únor, s vlastní dopravou, za 19 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Lipno, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 6990,- Kč.
 

Zobrazeno 71-80 z 1978 nalezených

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata