Široká nabídka ubytování na Lipně. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Lipně. Dovolená Lipno pro rodiny s dětmi levně.

Lipno    >    

Ubytování Lipno

Ubytování na Lipně podle termínu

Resort Relax - Dolní Vltavice - Ubytování Lipno
Resort Relax - Dolní Vltavice
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až pátek 12. únor, s vlastní dopravou, za 16 dní v ceně 9290,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Hotel Racek - Ubytování Lipno
Hotel Racek
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Černá v Pošumaví, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Racek, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až neděle 7. únor, s vlastní dopravou, za 16 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Lipno, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1430,- Kč.
  • Minibar
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
 
Design Penzion Vejrovna - Ubytování Lipno
Design Penzion Vejrovna
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Přední Výtoň, Lipno v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Design Penzion Vejrovna, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až sobota 13. únor, s vlastní dopravou, za 16 dní v ceně 8480,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové, s výlety levně.
 
Resort Relax - Dolní Vltavice - Ubytování Lipno
Resort Relax - Dolní Vltavice
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Relax - Dolní Vltavice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Lipno, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 9290,- Kč.
 
Resort Orsino - Horní Planá - Ubytování Lipno
Resort Orsino - Horní Planá
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Orsino - Horní Planá, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 10090,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Chata Na Lipně - Lipno nad Vltavou - Ubytování Lipno
Chata Na Lipně - Lipno nad Vltavou
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Český Krumlov - Lipno nad Vltavou levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Na Lipně - Lipno nad Vltavou, je v délce 7 dní, v termínu od 6. února 2021 do 13. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 16471 Kč.
 
Chata Lipno - Lipno nad Vltavou - Ubytování Lipno
Chata Lipno - Lipno nad Vltavou
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Český Krumlov - Lipno nad Vltavou levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Lipno - Lipno nad Vltavou, je v délce 7 dní, v termínu od 6. února 2021 do 13. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 12705 Kč.
 
Chata Dvorečná-Lipno - Loučovice - Ubytování Lipno
Chata Dvorečná-Lipno - Loučovice
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Český Krumlov - Loučovice levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Dvorečná-Lipno - Loučovice, je v délce 7 dní, v termínu od 6. února 2021 do 13. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 8750 Kč.
 
Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec - Ubytování Lipno
Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Prachatice - Nová Pec levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Ubytování na Šumavě - Nová Pec, je v délce 7 dní, v termínu od 6. února 2021 do 13. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 5880 Kč.
 
Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk - Ubytování Lipno
Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk
Rekreace v lokalitě Lipno a okolí, v okresu Český Krumlov - Frymburk levně. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U lesa Frymburk Lipno - Frymburk, je v délce 7 dní, v termínu od 6. února 2021 do 13. února 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 21182 Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 1978 nalezených

Lipno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata